Metki odzieżowe

Metki i wszywki z różnych materiałów: papier, karton, satyna, nylon, poliester, pcv, żakard, bawełna. Kolorowe i czarno-białe. Druk dwustronny i w kolorze. Nadruk loga, symboli ostrzegawczych i kodów kreskowych. Druk rozmiarówek i przepisów prania.

Etykiety kartonowe

Etykiety kartonowe drukujemy techniką offsetową lub cyfrową. Druki tego typu dają możliwość nadruku od jednego koloru do pełnokolorowego zdjęcia. Nadruk może być zarówno jedno jak i dwustronny. Różne grubości kartonów. Moga być także lakierowane lub foliowane (folia błyszcząca lub matową).  Wykończone dziurką, perforacją, bigowaniem lub kaszerowane. Możliwy również nadruk kodów kreskowych.

Przywieszki bezklejowe

Przywieszki tego typu proponowane są tam, gdzie etykiety samoprzylepne nie mogą być zastosowane, np.: do oznaczania wyrobów w ogrodnictwie. Bezklejowa etykieta z nadrukiem termotransferowym nie ulega zniszczeniu podczas procesów obróbki; suszenia, impregnacji itp. Etykiety poliestrowe w kształcie pętelki, zawieszki lub strzałki wykorzystywane są np. w ogrodnictwie do oznaczania kwiatów, krzewów i drzewek. Są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Copyright © 2017 WSZYWKA.PL